-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowa krowa w cętki

90,00 291,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Dzieci aż do wieku nastoletniego szaleją na punkcie pluszaków, niezależnie od tego, czy są to ich ulubieni bohaterowie, czy zwierzęta. Są one również świetnym towarzyszem, czy to w najsmutniejszych chwilach, czy do zasypiania w nocy, z tą pluszową krową Państwa córka z pewnością będzie miała różowe sny.
Pluszowa krowa w cętki to słodka mała pluszowa krowa idealna dla dzieci. Krowa jest czarno-biała, ma duże czarne oczy i długi, biczowaty ogon. Jest miękka w dotyku i ma sporą ilość tkanki tłuszczowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania. Pluszowa krowa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i jest odpowiednia dla dzieci w każdym wieku.

biała gwiazda dekoracyjna
Spotted Cow Plush Animal Plush Cow a7796c561c033735a2eb6c: Biały

Najlepszy przyjaciel do przytulania

Przytulanki to także najlepsi przyjaciele, którym dzieci mogą bez obaw zwierzać się ze swoich sekretów, zupełnie jak pamiętnikowi. Ta pluszowa krowa w cętki jest milutka, urocza i idealna dla dzieci! Miękkie, jedwabiste futerko sprawia, że nie można się jej oprzeć. Jej jasne, wyraziste oczy zdają się pytać: “Proszę, czy możesz mnie przytulić?” Jej średni rozmiar sprawia, że jest łatwa do noszenia podczas przygód w samochodzie lub w powietrzu. Duże oczy cętkowanej krowy przyciągają wzrok i zachęcają do przytulania. Miękkie moherowe futerko to wisienka na torcie!

Urocza krowa

Każde dziecko, które zobaczy tę uroczą krowę, zakocha się w niej i nie będzie chciało opuścić jej boku. Dzięki wysokiej jakości będą mogli bawić się razem przez długi czas.
Spotted Cow Plush Animal Plush Cow a7796c561c033735a2eb6c: Biały

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Biały

Rozmiar

30 cm, 40cm, 50cm, 75cm

Matériau

Coton