-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Śliczna niebieska przytulanka żyrafa

67,00 90,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta urocza przytulanka to żyrafa z czterema długimi nogami, uroczym małym ogonkiem, głową osadzoną na długiej szyi i czarnymi plamkami na niebieskiej sierści. Żyje w Afryce, w miejscu usianym drzewami i kwiatami… Świat, do którego Państwa dziecko będzie chciało uciec i zasnąć spokojnie obok swojego ulubionego zwierzaka. Ta miękka i milutka zabawka jest idealna dla dzieci w każdym wieku. Nasza pluszowa żyrafa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, więc mogą być Państwo pewni, że dziecko pokocha przytulanie się do tej zabawki dzień po dniu.

biała gwiazda dekoracyjna
Śliczna żółta żyrafa pluszowe zwierzę pluszowe 87aa0330980ddad2f9e66f: 12cm|18cm

Niebieska żyrafa, przyjaciel wszystkich zwierząt na sawannie

Urocza niebieska żyrafa jest uwielbiana przez wszystkie zwierzęta sawanny: słonie, hipopotamy, gazele… Pluszak zabierze Państwa małą dziewczynkę lub chłopca na wspaniałe przygody! Nasza pluszowa żyrafa z pewnością stanie się nowym najlepszym przyjacielem Państwa dziecka. Proszę zamawiać już dziś!

Nasza najlepsza przyjaciółka Sophie

Żyrafa reprezentuje kobiecość i piękno, aż po czubki rzęs. Jest piękna i przytłacza nas swoim wdziękiem, łagodnością, brakiem przemocy i czułością. W jej obecności można poczuć ciepło jej miłości i miękkość jej sierści.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

coton

Tranche d'âge

> 3 ans