-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Różowa wydra pluszowa

112,00 179,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta urocza mała przytulanka to różowa wydra. Urocze, milutkie zwierzątko, które będzie idealnym towarzyszem Państwa dziecka podczas budzenia się i drzemki.

Ta różowa pluszowa wydra jest idealna dla dzieci w wieku od 3 lat.

Wykonana jest z miękkiego pluszu i jest bardzo milutka. Oryginalny sposób na nauczenie dzieci miłości do zwierząt i rozwijanie ich wrażliwości na dobrostan zwierząt.

biała gwiazda dekoracyjna
Różowa Wydra Pluszowe Zwierzęta 87aa0330980ddad2f9e66f: 40cm|60cm|80cm

Różowa wydra

Czy kiedykolwiek widzieli Państwo różową wydrę? Uwielbia być przytulana, gdy się nie bawi. Proszę wymyślić zabawne gry z dziećmi, przedstawiając im to urocze małe zwierzątko. Ta śliczna różowa wydra jest bardzo miękka dzięki jedwabistemu futerku. Jest bardzo kudłata i ma długi nos. Jej oczy są otwarte i wydaje się uśmiechać. Jej uszy są proste i spiczaste. Jej ogon jest długi i gruby. Jej kończyny są muskularne i mocne. Ma około 30 centymetrów długości.

Wydra, Państwa nowy najlepszy przyjaciel

Wydry to bardzo zabawne zwierzęta. Są bardzo towarzyskie i uwielbiają spędzać czas z ludźmi. Jej dobry humor jest zaraźliwy, więc proszę się nie dziwić, jeśli będziesz się głośno uśmiechać i śmiać, gdy masz wydrę w domu. Trzeba przyznać, że to zwierzę jest po prostu zbyt urocze, by je przytulać. Wszystkie nasze zabawki do przytulania z wydrą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Wydra pluszowa

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Róża

Matériau

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans