-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Czekoladowo-brązowy gadający chomik pluszowy

90,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj tę wspaniałą przytulankę, czekoladowo-brązowego chomika, który roztopi serce Twojego malucha. Mówienie i słuchanie tej niesamowitej zabawki zapewni mu rozrywkę. Z tym łagodnym chomikiem jego dzień będzie pełen radości i fantazji.

Ten uroczy pluszowy chomik jest wykonany z miękkiego pluszu z czekoladowo-brązowym futerkiem. Jego błyszczące czarne oczy są wykonane z plastiku i ma uroczy różowy pyszczek, który otwiera się i zamyka po dotknięciu.

biała gwiazda dekoracyjna

Gadający chomik

Państwa dziecko będzie dumne mogąc pochwalić się tym pluszowym chomikiem swoim przyjaciołom. Zadziwi ich, pokazując talenty swojego nowego chomika. Ten czekoladowo-brązowy pluszowy chomik jest idealny dla dzieci, które kochają zwierzęta. Jest bardzo miękki w dotyku i ma wiele interaktywnych funkcji, w tym sekwencję mowy w języku francuskim. Małe chomiki są urocze i uwielbiają się bawić. Ten czekoladowo-brązowy pluszowy chomik jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i ma stylowy wygląd. Jest również łatwy do czyszczenia i konserwacji.

Wydra, Państwa nowy najlepszy przyjaciel

Wydry to bardzo zabawne zwierzęta. Są bardzo towarzyskie i uwielbiają spędzać czas z ludźmi. Jej dobry humor jest zaraźliwy, więc proszę się nie dziwić, jeśli będziesz się głośno uśmiechać i śmiać, gdy masz wydrę w domu. Trzeba przyznać, że to zwierzę jest po prostu zbyt urocze, by je przytulać. Wszystkie nasze zabawki do przytulania z wydrą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Wydra pluszowa

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

COTTON

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe