-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pastelowy niebieski pluszowy wieloryb, najbardziej miękka z poduszek

134,00 269,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Pluszowy wieloryb jest tak miękki i wygodny, że można go położyć na łóżku lub sofie, aby dzieci i dorośli mogli się w niego wtulić. Pluszowy wieloryb jest tak miękki i wygodny, że można go położyć na łóżku lub kanapie, aby dzieci i dorośli mogli się do niego przytulić. Ten uroczy wieloryb z pewnością stanie się nowym najlepszym przyjacielem Państwa dziecka. Jest idealny na drzemki, przed snem lub za każdym razem, gdy potrzebują przytulnego towarzysza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, ta pluszowa zabawka jest trwała.

biała gwiazda dekoracyjna
Pastelowy zielony pluszowy wieloryb, najbardziej miękka poduszka Pluszowy wieloryb Pluszowy zwierzak Rozmiar: 65 cm

Pastelowy niebieski pluszowy wieloryb, najbardziej miękka z poduszek

Ulubionym zajęciem tego pięknego płetwala błękitnego jest nie tyle pływanie w oceanie, co przytulanie. I tak, za tym wielkim, imponującym ssakiem kryje się małe, czułe serduszko, które potrzebuje dużo miłości. Ten pluszowy wieloryb jest idealny dla Państwa malucha. Pokocha on przytulanie się do tej miękkiej, milutkiej zabawki.

"Potwór morski

Dzięki swojemu nieproporcjonalnemu wyglądowi fizycznemu i morskiemu światu, do którego należy, niewinny wieloryb jest znaną postacią z wielu opowieści i legend. Państwa dziecko pokocha fantazję i urok tej wyjątkowej zabawki.
My Plush

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Tranche d'âge

> 3 ans

Matériaux

Coton