-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Gigantyczny rekin pluszowy

67,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten pluszowy rekin jest dostępny w kilku rozmiarach. Do Państwa należy decyzja, czy wolą Państwo miękkiego małego rekina, czy gigantycznego rekina do zabawy z dzieckiem w Szczęki.

To jest gigantyczny pluszowy rekin. Jest tak duży i miękki, że będą Państwo chcieli go przytulać przez cały czas. Jest również bardzo miękki i przytulny. Pokochają Państwo tego gigantycznego pluszowego rekina. Proszę dodać tego wspaniałego pluszaka do swojej kolekcji pluszaków i cieszyć się dobrymi chwilami z tym wspaniałym rekinem.

biała gwiazda dekoracyjna
Gigantyczny Rekin Pluszowy Wieloryb Pluszowe Zwierzęta 87aa0330980ddad2f9e66f: 100cm|15cm|45cm|60cm|80cm

Gigantyczny rekin!

Ta gigantyczna przytulanka jest bardzo miękka. Proszę się nie bać, nie ugryzie! Bardzo realistyczny pluszak, który może również rządzić skrzynią z zabawkami. Pluszowy rekin jest wykonany w 100% z poliestru. Pluszak ma kształt rekina i jest w kolorze niebieskim. Idealny dla każdego dziecka, które kocha zwierzęta!

Nowa podróż na dno morskie

Proszę wspiąć się na jego grzbiet i zamknąć oczy, a natychmiast przeniosą się Państwo do spokojnego i kojącego środowiska dna morskiego, ukołysanego śpiewem wielorybów. To idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących odkrywców, jak i miłośników zwierząt.
My Plush

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans