-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Gigantyczny pluszowy płetwal błękitny

99,00 202,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten gigantyczny niebieski wieloryb jest wykonany z miękkiej bawełny. Dostępny w 2 różnych rozmiarach, stanie się najlepszym przyjacielem Państwa dzieci. Zawsze gotowy na nowe przygody, będzie towarzyszył Państwu we wszystkich wymyślonych podróżach. Legenda głosi, że ten gigantyczny pluszowy wieloryb może połknąć całe pudełko zabawek dziecka. Ten gigantyczny pluszowy wieloryb to idealna zabawka dla Państwa dziecka. Jest miękki i milutki i z pewnością stanie się jednym z ulubionych pluszaków Państwa dziecka. Niebieski wieloryb jest symbolem siły i mocy, a Państwa dziecko pokocha to majestatyczne zwierzę jako towarzysza.

biała gwiazda dekoracyjna

Ten pluszowy wieloryb jest gigantyczny!

Ten gigantyczny pluszak uwielbia się wspinać i przytulać! Proszę tylko nie rozrabiać w jego pobliżu, bo można skończyć w jego brzuchu, jak Pinokio! Ta pluszowa zabawka jest również doskonałym sposobem na nauczenie dziecka ochrony oceanów. Dzięki realistycznym cechom i realistycznemu rozmiarowi, bawiąc się tą zabawką, dziecko poczuje się, jakby pływało z wielorybami.

Nowa podróż na dno morskie

Proszę wspiąć się na jego grzbiet i zamknąć oczy, a natychmiast przeniosą się Państwo do spokojnego i kojącego środowiska dna morskiego, ukołysanego śpiewem wielorybów. To idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących odkrywców, jak i miłośników zwierząt.
My Plush

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Tranche d'âge

> 3 ans

Matériaux

Coton