-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Mały pluszowy wąż

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Urocza przytulanka w postaci małego zielonego węża, który obudzi Państwa dziecko. Bardzo miły i uroczy wąż z małą muszką, ma również właściwości antystresowe.

Wykonany w całości z pluszu, ten mały wąż sięga aż do szyi, tworząc kapryśny dodatek! Długie pierścienie na ciele wykonane są z oliwkowozielonego, marszczonego materiału, dając gładki, puszysty efekt.

biała gwiazda dekoracyjna

Mały wąż

Ten mały wąż jest uroczy ze swoimi dużymi oczami i czerwonymi policzkami. Ta pluszowa zabawka jest nieszkodliwa i po prostu chce być przytulana. Mini pluszak, którego można zabrać wszędzie. Ten mały pluszowy wąż szuka ludzkiego przyjaciela, który się nim zaopiekuje. Jest bardzo nieśmiały, ale kiedy już się z Tobą zapozna, stanie się Twoim najlepszym przyjacielem. Jest wykonany z miękkiego pluszu i jest bardzo przytulny. Ma idealny rozmiar, aby zabrać go ze sobą wszędzie.

Wąż, najmądrzejsze zwierzę w lesie

Czy wiedzieli Państwo, że wąż reprezentuje wiedzę, mądrość i odrodzenie? Wąż jest zwierzęciem, które przeraża ludzi ze względu na swój wygląd i czasami niebezpieczeństwo, ale jest także jednym z najmądrzejszych i najbardziej inteligentnych zwierząt, jakie znamy. Być może jego obecność pomoże Państwu stać się równie mądrymi. Proszę odkryć naszą całą kolekcję pluszowych węży na stronie.
Wąż pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

Peluche

Tranche d'âge

< 3 ans

Rozmiar

6cm