-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Świnia pluszowa ubrana w czarny sweter

134,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Oto pluszowa świnka ubrana w czarny sweter, który jest po prostu zbyt modny! Jest zawsze na bieżąco z modą i uwielbia wielkie zakupy! Czy chcieliby Państwo do niej dołączyć?
tylko z pluszową siedzącą świnią.

Pluszowa świnia ubrana w czarny sweter to przyjazna mała pluszowa świnka, która lubi ubierać się ciepło zimą! Jest ubrana w czarny sweter i torbę, a na głowie nosi mały dzwoneczek. Ten uroczy pluszak zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych i jest idealny do zabawy lub przytulania.

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowa świnia ubrana w czarny sweter Pluszowa świnia Pluszowe zwierzęta 87aa0330980ddad2f9e66f: 25cm

Świnia pluszowa ubrana w czarny sweter

Pluszowa świnka ubrana w czarny sweterek jest taka miękka! Uwielbia dawać buziaki i przytulać się do dzieci! Czarna pluszowa świnia w miękkim czarnym wełnianym swetrze. Oczy są z czarnego plastiku, a usta są przyszyte. Ogon jest krótki i okrągły. Futro jest miękkie w dotyku. Dzięki tej pluszowej zabawce Państwa dziecko będzie miało się czym bawić przez cały dzień i towarzystwo do zabawy w nocy.

Mała świnka

Świnia to urocze zwierzę, znane z zamiłowania do kąpieli błotnych i jedzenia przez cały dzień! Oto urocze zwierzę!
My Plush

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

25cm

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe

Matériaux

Coton