-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowa świnka słonecznik

134,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy Państwu pluszową świnkę słonecznik, która jest taka urocza! Ten miękki pluszak jest zawsze w dobrym humorze! Będzie towarzyszyć Państwu podczas wszystkich przygód!
Sunflower Pig to urocza mała różowa pluszowa świnka z jasnymi, wyrazistymi oczami. Jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, a jej miękka powierzchnia jest idealna do przytulania. Ten mały pluszak będzie wspaniałym towarzyszem dla wszystkich grup wiekowych i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego.

biała gwiazda dekoracyjna
Sunflower Pig Plush Animal Plush 87aa0330980ddad2f9e66f: 43cm|63cm|73cm

Pluszowa świnka słonecznik

Pluszowa świnka słonecznik jest tak urocza i piękna, że nie można się oprzeć, by jej nie przytulić! Pluszowa świnka słonecznik to wspaniała pluszowa zabawka dla dzieci. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo miękka w dotyku. Dzieci pokochają zabawę z tą uroczą i uroczą świnką słonecznikiem. Proszę nie przegapić tego wspaniałego pluszaka, który sprawi, że Państwa dziecko będzie szczęśliwym dzieckiem.

Mała świnka

Świnia to urocze zwierzę, znane z zamiłowania do kąpieli błotnych i jedzenia przez cały dzień! Oto urocze zwierzę!
My Plush

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe