-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

TY pastelowa sowa pluszowa

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Śliczny pluszak TY to urocza sowa w pastelowych kolorach, z nosem, rogiem i złotymi oczami, zwierzę zabierze Państwa małą dziewczynkę lub chłopca do wyimaginowanej krainy pełnej słodyczy i fantazji. Ta pluszowa sowa jest idealnym towarzyszem dla Państwa malucha. Sowa jest miękka i milutka i szybko stanie się ulubioną zabawką Państwa dziecka. Dzięki jasnym oczom i uroczej buzi, ta sowa sprawi, że dziecko będzie się uśmiechać za każdym razem, gdy ją zobaczy. Pluszowa sowa to także świetny sposób na nauczenie dziecka o cudach natury. Będą one uwielbiać uczyć się o tych niesamowitych stworzeniach, przytulając się do swojego nowego najlepszego przyjaciela.

biała gwiazda dekoracyjna
TY Colorful Purple Owl Plush Owl Plush Animals a7796c561c033735a2eb6c: Fioletowy

Przytulanka TY, nocny przyjaciel

Pluszowa TY w pastelowych kolorach to wesoła sówka, która będzie opiekować się Państwa maluchem i uspokajać go, dopóki nie zaśnie. Świetny dodatek do każdej sypialni, przytulanka jest również przedmiotem kolekcjonerskim.

Najmądrzejszy ze wszystkich uczonych..

Sowa znana jest z głębokiego połączenia z mądrością i intuicyjną wiedzą. Sowa wniesie do Państwa domu całą potrzebną inteligencję. Wniesie magię życia do Państwa domu. Proszę odkryć naszą całą kolekcję pluszowych sów.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Rozmiar

15cm