-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Szara wojskowa sowa pluszowa

112,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy Państwu szarą sowę wojskową, która jest równie miękka i milutka, co przerażająca, jeśli chodzi o niegrzeczne rzeczy, które mogą denerwować dzieci! Zadba o to, by Państwa pociechy były kochane i chronione! Proszę nie przegapić tego wspaniałego pluszaka, idealnego dla dziecka lub malucha w rodzinie!

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowa sowa wojskowa szara Pluszowa sowa Pluszowe zwierzęta 87aa0330980ddad2f9e66f: 35cm

Szara wojskowa sowa pluszowa

Szara wojskowa sowa pluszowa jest pełna miłości! Kocha dzieci bardziej niż cokolwiek innego na świecie i uwielbia spędzać z nimi czas! Sowa wojskowa w końcu ma pluszową zabawkę! Teraz mogą Państwo pokazać swój wojskowy patriotyzm za pomocą pluszowej sowy wojskowej. Ta pluszowa sowa jest ekskluzywna. Ta piękna szara wojskowa sowa jest idealna dla osób w każdym wieku i na każdą okazję. Prezent na urodziny, święta lub podziękowanie, nigdy nie zabraknie Państwu wymówek! Nasze pluszowe zabawki są wykonywane ręcznie z najwyższą starannością. Wojskowa sowa jest wykonana z miękkiego pluszu i jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Najmądrzejszy ze wszystkich uczonych..

Sowa znana jest z głębokiego połączenia z mądrością i intuicyjną wiedzą. Sowa wniesie do Państwa domu całą potrzebną inteligencję. Wniesie magię życia do Państwa domu. Proszę odkryć naszą całą kolekcję pluszowych sów.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

35cm

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe