-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Kolorowy pluszowy słoń

67,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Czy Państwa maluch potrzebuje przytulnego towarzysza, którego będzie mógł wszędzie ze sobą zabrać? Proszę szukać dalej niż ten uroczy, kolorowy pluszowy słoń! Dostępny w różnych kolorach – różowym, niebieskim, fioletowym, żółtym i szarym – ten pluszak z pewnością podbije serca zarówno rodziców, jak i dzieci.

biała gwiazda dekoracyjna

Kolorowa przytulanka

Proszę nie przegapić tego uroczego, kolorowego pluszowego słonia! Gdy już zadomowi się w Państwa przestrzeni, zrozumieją Państwo, dlaczego jest to niezbędny przedmiot – codzienne chwile z pewnością staną się przyjemniejsze, gdy będą spędzane z tym milutkim towarzyszem. Nie czekaj więc, kup go już dziś i ciesz się długotrwałym komfortem! Ten miękki słonik o wysokości 25 cm jest idealnym towarzyszem przygód Państwa malucha. Wykonany z niewiarygodnie miękkiego materiału, ze szczegółowymi przeszyciami i uroczymi cechami, takimi jak duże oczy i uszy, Państwa dziecko nie będzie chciało odłożyć swojego nowego przyjaciela.

Miękki słoń

Wykonana z materiałów miękkich jak jedwab, ta pluszowa zabawka z pewnością zapewni Państwu niekończący się komfort. Proszę przytulić się do swojego nowego słonia, aby poczuć się komfortowo i ciepło. Niezależnie od sytuacji, ten ukochany słoń będzie przy tobie jak lojalny przyjaciel, wbrew wszelkim przeciwnościom, oferując ci swoje towarzystwo, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Remplissage

Coton PP

Dimensions

25 cm