-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Pies Bluey i Bingo

134,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten zestaw dwóch pluszowych zabawek, niebieskiego psa Bluey i jego młodszej siostry Bingo, to urocze postacie z australijskiego serialu, charakteryzujące się dużą ilością energii, wyobraźni i ciekawości. Bez wątpienia Państwa dziecko będzie się świetnie bawić tymi uroczymi pluszakami.

Ten pluszowy piesek to urocza zabawka dla dzieci w każdym wieku. To miękka, milutka zabawka, która szybko stanie się ulubioną zabawką Państwa dziecka. Pluszowy pies jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i został zaprojektowany z myślą o trwałości. Z pewnością zapewni wiele godzin zabawy i radości Państwa dziecku. Proszę zamówić pluszowego psa już dziś!

biała gwiazda dekoracyjna
Bluey i Bingo Pluszowy Pies Pluszowe Zwierzęta a7796c561c033735a2eb6c: Pomarańczowy

Przygody Bluey i Bingo

Dołącz do Bluey i Bingo, zestawu dwóch uroczych psich pluszaków, podczas ich przygód w wyobraźni.

"najlepszy przyjaciel człowieka

To prawdopodobnie nasi najlepsi przyjaciele, te czworonożne stworzenia, które zawsze są gotowe do zabawy i przytulania. Psy reprezentują miłość, ochronę i lojalność. Psy są lojalnymi towarzyszami i niezawodnymi obrońcami, którzy bezwarunkowo kochają swoich właścicieli. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki przedstawiające Państwa ulubionego towarzysza. Ten uroczy pluszowy pies to idealna zabawka dla dzieci! Super miękki i milutki, Państwa dziecko pokocha zabawę z tym pluszowym psem.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Pomarańczowy

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

< 3 ans

Rozmiar

28cm