-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Panda pluszowa poduszka serce

72,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Dzięki pluszowej poduszce Państwa dziecko może uciec na bok zwierzęcia podczas drzemki. Każdy dzień to nowa historia do opowiedzenia ulubionej pandzie. Poduszkę można również prać powierzchniowo, dzięki czemu można utrzymać ją w doskonałym stanie. Zamów pluszową pandę już dziś i wnieś magię pand do życia swojego dziecka!

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowa Panda Poduszka Serce Pluszowe Zwierzęta Pluszowa Panda Materiały: Bawełna

Pluszowa panda w kształcie serca

Mają Państwo ochotę na małą drzemkę? Co może być lepszego niż dzielenie jej z ulubionym zwierzęciem? Proszę delikatnie przytulić tę wspaniałą pandę i zasnąć. Zasypianie z tą pluszową pandą gwarantuje wspaniały nocny odpoczynek. Ta pluszowa panda z pewnością zachwyci wszystkie dzieci! Jest miękka, milutka i urocza. Co więcej, ma idealny rozmiar do przytulania.

Panda jest najdelikatniejszym zjadaczem bambusa

Panda jest zarówno symbolem łagodności, jak i siły. Reprezentuje wewnętrzny i zewnętrzny spokój. Jest symbolem zen i pozytywnego spojrzenia na życie. Legenda głosi, że pandy przynoszą szczęście… zalecamy, aby zawsze mieć jedną przy sobie. Każdy maluch chciałby mieć tę pandę jako przyjaciela. Z pewnością przyniesie im wiele uśmiechu i szczęścia.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Rozmiar

20cm