-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Gwiezdny króliczek pluszowy

90,00 134,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Oto pluszowa królicza gwiazda, która jest fanką astronomii! Najbardziej lubi patrzeć w niebo po zmroku i podziwiać piękno gwiazd i konstelacji! Czy chcieliby Państwo do niej dołączyć?
Średniej wielkości pluszowy gwiezdny króliczek, wykonany z miękkiego polaru. Ta pluszowa zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat. W zestawie znajduje się metka wyjaśniająca historię pluszaka.

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowy Królik Gwiazda Pluszowy Królik Pluszowe Zwierzęta 87aa0330980ddad2f9e66f: 20cm|30cm

Gwiezdny króliczek pluszowy

Gwiezdny króliczek uwielbia tajemnice wszechświata! Uwielbia również dzieci i z przyjemnością pomoże im odkryć wspaniały świat gwiazd i planet! Ten super miękki i uroczy pluszowy królik z pewnością spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym. Mierzący 30 cm króliczek ma idealny rozmiar do siedzenia lub stania na biurku, lub do łączenia z innymi pluszakami, aby stworzyć przytulną załogę. Pokryty krótkim białym futerkiem króliczek ma wyhaftowane gwiazdki na brzuszku i różowy nosek. Niezależnie od tego, czy podarują go Państwo w prezencie, czy wykorzystają we własnym wystroju, ten pluszowy króliczek doda odrobinę kaprysu do każdego pomieszczenia.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek dla królików

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek przedstawiających najsłodsze zwierzątko domowe: królika! To zwierzę jest symbolem dynamizmu i radości życia! Będzie towarzyszył zarówno młodszym, jak i starszym podczas wszystkich ich przygód!

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe

Matériaux

Coton