-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Śpiący czarny kot pluszowy

134,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Dzieci czasami biorą kota za powiernika. Mówi mu o wszystkim, co dzieje się w jego życiu, o jego szczęściu i smutkach. Robią to wszystko głaszcząc kota. Ten wspaniały czarny kot przytulanka zachwyci Państwa dziecko.
Śpiący czarny kot to piękna, realistyczna przytulanka, która jest idealna dla dzieci i dorosłych, którzy kochają koty. Pluszak został wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo miękki w dotyku. Mierzy około 30 cm długości. Ma jasne oczy i różowy nos, które sprawiają, że wygląda naprawdę uroczo.

biała gwiazda dekoracyjna
Śpiący pomarańczowy pręgowany pluszowy kot Materiał: Bawełna

Pluszowy czarny kot

Czarny kot pluszowy, który może zastąpić prawdziwego kota dla Państwa córki, będzie ona dzielić swoje łóżko z tym małym szarym kotem podczas snu. Śpiący czarny kot to wspaniały prezent dla miłośników kotów. Ta pluszowa zabawka jest miękka w dotyku i bardzo realistyczna. Jest wykonana z wysokiej jakości materiału i ma wiele realistycznych szczegółów, takich jak wąsy i włosy na twarzy. Oczy są zamknięte, co dodaje prezentowi autentyczności. Pluszak Sleeping Black Cat to świetny wybór dla dzieci i dorosłych, którzy kochają koty.

Terapia mruczeniem z udziałem kotów

Posiadanie kota w domu jest dobre dla całej rodziny. Stosunkowo niezależny, ten mały kłębek futra docenia bycie głaskanym i przebywanie ze swoimi właścicielami. Wreszcie, zwierzę jest w stanie wykryć nasz stres i instynktownie przychodzi do nas mruczeć, co poprawia nasz sen i nastrój.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 2 ans

Rozmiar

30cm

Source

3 piles AA sont nécessaires (ce produit n'est pas livré avec des piles).

Caractéristique

À l'intérieur du jouet, il y a un mouvement de roulement à commande vocale électronique, qui fait un son légèrement plus fort dans un mètre. En frappant des mains ou en criant, le corps du jouet roule et riant comme un vrai chat. C'est un jouet que les enfants adorent beaucoup.