-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Śliczny czarny pluszowy kot w prążki

157,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy Państwu uroczego czarnego pluszowego kota, pełnego miękkości i miłości! Ta pluszowa zabawka żyje w cudownym świecie pełnym radości i szczęścia i z przyjemnością Państwa tam zabierze! Proszę ruszać w drogę!

Ten czarny pręgowany pluszowy kot jest niezwykle miękki i uroczy! Doskonale nadaje się do przytulania. Co więcej, jego piękne, wyraziste oczy z pewnością Państwa oczarują. Ten mały kotek mierzy około 75 cm wysokości i jest wykonany z poliestru, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

biała gwiazda dekoracyjna
Miękki brązowy pluszowy kot pluszowy zwierzę pluszowe Materiał: Bawełna

Czarny pluszowy kot w paski

Uroczy pluszowy kot tygrys jest w czarne paski! Uwielbia opiekować się dziećmi. Dzięki miękkiemu futerku w szaro-białe paski ten miękki pluszowy kot wygląda jak tygrys gotowy do skoku na Państwa dziecko. Dzięki dużym uszom i miękkiemu, jedwabistemu futerku ten czarny kot w prążki jest idealnym towarzyszem zarówno dla młodszych, jak i starszych! Z pewnością jest bardzo uroczy, więc nie można oprzeć się przytuleniu go.

Terapia mruczeniem z udziałem kotów

Posiadanie kota w domu jest dobre dla całej rodziny. Stosunkowo niezależny, ten mały kłębek futra docenia bycie głaskanym i przebywanie ze swoimi właścicielami. Wreszcie, zwierzę jest w stanie wykryć nasz stres i instynktownie przychodzi do nas mruczeć, co poprawia nasz sen i nastrój.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans