-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Przytulanka Zebra pluszowa

90,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta urocza pluszowa zebra to fantastyczna zabawka dla Państwa dziecka. Dzięki tej realistycznej pluszowej zebrze czas spędzony na zabawie będzie dla Państwa malucha przyjemniejszy! Będzie to również świetny element dekoracyjny w jego sypialni!

Ta urocza pluszowa zebra jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest wykonana z miękkich, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest bardzo wygodna do przytulania. Jakość pluszu jest doskonała, więc Państwa dziecko będzie mogło cieszyć się swoim nowym przyjacielem przez wiele lat.

biała gwiazda dekoracyjna
Uroczy pluszowy koń zebra Materiał: bawełna

Bardzo miękki plusz

Dzięki miękkiemu materiałowi, Państwa dziecko nie zmęczy się przytulaniem tego uroczego pluszaka. Państwa mały aniołek będzie się świetnie bawił! Urocza pluszowa Zebra to przyjazna mała pluszowa zebra, która z pewnością zachwyci dzieci! Jej długim, uroczym uszom nie sposób się oprzeć, a jej miękkie biało-czarne futro jest tak wygodne, że prawie można zasnąć przytulając tę zebrę. Dzięki niewielkim rozmiarom, ta urocza pluszowa Zebra jest idealna do zabrania ze sobą wszędzie, czy to do samochodu na podróż, czy do łóżka na dobry sen. Dzieci pokochają tę małą pluszową zabawkę, która będzie im przypominać o wszystkich dobrych chwilach spędzonych razem!

Konie lubią towarzystwo

Konie to inteligentne, przyjazne zwierzęta. Są łagodne i cierpliwe. Są bardzo wrażliwe na pieszczoty i głosy. Nie lubią być same; lubią towarzystwo i spacery. Są łatwe w tresurze. Jeśli szukają Państwo odpowiedniego konia, w kolekcji znajdą Państwo wszystkie nasze przytulanki z końmi.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Rozmiar

30cm