-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Odwracalny czarno-biały pluszowy duch, fluorescencyjny

72,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Oto zabawny gadżet, który z pewnością przypadnie Państwu do gustu – odwracalny pluszowy duch. Wystarczy go obrócić, a słodki biały duch zmieni się w paskudnego czarnego ducha. Proszę postawić go na biurku, aby pokazać współpracownikom swój nastrój, to świetna zabawa! Jest również lekki i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem podróży. Odwracalny pluszowy duch z pewnością stanie się nowym najlepszym przyjacielem Państwa dziecka. Zamów teraz i pozwól swojemu maluchowi cieszyć się godzinami zabawy z tą wszechstronną i uroczą zabawką. Wykonany z wysokiej jakości materiałów pluszowy duch jest miękki i przytulny. Jego urocza twarz zachwyci dzieci, a jego upiorny wygląd sprawi, że będą chichotać. Pluszowy duch jest również trwały i wytrzymały.

biała gwiazda dekoracyjna

Fluorescencyjny plusz

Ten pluszak jest fluorescencyjny, więc proszę dodać oświetlenie do uroczej twarzy, aby podkreślić swój humor. Z tą pluszową zabawką Państwa dzień będzie o wiele łatwiejszy. Ta urocza zabawka z pewnością stanie się nowym najlepszym przyjacielem Państwa dziecka. Pluszowy duch jest idealny dla dzieci w każdym wieku i stanowi świetny pomysł na prezent.

Odkryj naszą kolekcję pluszaków na Halloween

Halloween najlepiej świętować w przebraniu z idealnymi pluszakami. Mamy dla Państwa szereg zabawek do przytulania na Halloween, z których wszystkie są odpowiednie dla poszukiwaczy mocnych wrażeń.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

0-15 ans