-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Śpiący brązowy miś

112,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj śpiącego brązowego misia, pluszaka, którego potrzebujesz do wspaniałych drzemek! Ten pluszak uwielbia odpoczywać, ale także jeść (tak, proszę spojrzeć na jego brzuszek…) i przytulać się!

Ten brązowy miś wygląda tak miękko i spokojnie, że nie można się powstrzymać od przytulenia go na małą drzemkę. Ma jedwabiste ciemnobrązowe futro, duże brązowe oczy i duży nos. Jest tak uroczy, że nigdy nie będą Państwo chcieli się z nim rozstać!

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowy śpiący niedźwiedź brunatny Pluszowy zwierzak 87aa0330980ddad2f9e66f: 50cm|60cm|70cm|90cm

Śpiący brązowy miś

Śpiący brązowy miś jest taki słodki ze swoją uroczą małą buzią! Czeka tylko, aż go Pan pocałuje i przytuli! Ten miś szybko śpi, wygląda jakby nic go nie obchodziło, a Państwo wiedzą, że to prawda! Niedźwiedzie brunatne nie przejmują się niczym. Śpią 18 godzin na dobę, a przez resztę czasu jedzą. Niedźwiedzie te nie są agresywne, ale mogą być niebezpieczne, jeśli poczują się zagrożone. Na szczęście nie muszą się Państwo obawiać tego niedźwiedzia, ponieważ jest on wykonany z pluszu.

Papa Bear

Niedźwiedź uosabia boskość, symbol władzy, odnowy, a nawet królewskości, ponieważ przez długi czas był symbolicznie królem zwierząt! Istnieje bardzo silna więź między dziećmi a niedźwiedziami, które zawsze dodają im otuchy.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe