-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Różowy pluszowy miś LED

157,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta śliczna różowa świecąca przytulanka to miś z bardzo miękkim futerkiem. Państwa dziecko pokocha zasypianie przy delikatnej lampce nocnej lub przytulanie. Ta pluszowa zabawka jest naturalnym towarzyszem o pięknej posturze i może być również używana jako przedmiot dekoracyjny w sypialni małej dziewczynki. Jeśli więc szukają Państwo prezentu, który będzie cieszył dziecko przez wiele lat, proszę podarować mu pluszowego misia! Pokochają jego miękkość, słodycz i całą zabawę, jaką będą z niego czerpać.

biała gwiazda dekoracyjna

Różowy niedźwiedź, energia słoneczna

Dotyk delikatności i czystości z różowym pluszowym misiem LED, Państwa mała księżniczka poczuje się pewnie i będzie podziwiać tego uroczego magicznego różowego pluszaka. Ta urocza zabawka jest idealna do przytulania i szybko stanie się najlepszym przyjacielem Państwa dziecka. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, nasz miś z pewnością zapewni wiele lat radości.

Papa Bear

Niedźwiedź uosabia boskość, symbol władzy, odnowy, a nawet królewskości, ponieważ przez długi czas był symbolicznie królem zwierząt! Istnieje bardzo silna więź między dziećmi a niedźwiedziami, które zawsze dodają im otuchy.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Róża

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Rozmiar

45cm