-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Haftowana pluszowa krowa

90,00 112,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta pluszowa krowa jest idealna dla małych dzieci, a nawet niemowląt. Dostępna w 2 rozmiarach, ta krowa to pluszak, którego nie będą Państwo chcieli przegapić, zwłaszcza że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Państwo wciąż nie kupili jeszcze prezentów.

Pluszowa krowa ma 26 cm wysokości i jest wykonana z miękkiego pluszu. Oczy są wykonane z czarno-białego plastiku, a usta są przyszyte. Kopyta są wykonane z miękkiej gumy.

biała gwiazda dekoracyjna

Towarzysz do spania

Przy zimnie, które odczuwamy tej zimy, nie ma nic przyjemniejszego niż posiadanie takiej przytulanki do spania, Państwa córka będzie bardzo szczęśliwa. Haftowane przytulanki krówki są wykonane z wysokiej jakości tkanin i są bardzo miękkie w dotyku. Każda przytulanka jest wyjątkowa i pięknie ręcznie haftowana. Haftowane przytulanki krówki są idealne dla maluchów i małych dzieci. Są wspaniałymi towarzyszami na długie zimowe dni lub samotne noce. Haftowane przytulanki krowy są bezpieczne dla dzieci i odpowiednie dla osób z alergią na sierść zwierząt.

Posiadanie zwierzęcia domowego

Jeśli Państwa córka marzy o posiadaniu zwierzaka, ale niestety z jakiegoś powodu nie może go mieć, ta pluszowa krowa jest najlepszym rozwiązaniem, aby spróbować spełnić jej marzenie.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

22cm, 26cm

Kolor

Biały

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans