-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Różowy miś

212,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Różowy miś jest taki uroczy! Z małym serduszkiem w łapkach symbolizuje całą miłość, jaką darzą Państwo swojego partnera i uświadomi mu/jej, jak bardzo Państwu na nim/jej zależy!

Różowy miś to wysokiej jakości pluszowa zabawka wykonana z miękkiego, pluszowego materiału. Powierzchnia jest pluszowa, a wypełnienie bawełniane. Ten miś jest bardzo uroczy, z różowymi policzkami i błyszczącymi czarnymi oczami. Z pewnością zostanie pokochany przez dzieci i będzie doskonałym dodatkiem do każdej kolekcji pluszaków.

biała gwiazda dekoracyjna
Miś różowe róże Walentynkowa przytulanka Materiały: Bawełna

Różowy miś

Różowy miś to nieodparty prezent na 14 lutego! Jest tak piękny, że można go postawić jako dekorację i podziwiać przez cały rok w tym wyjątkowym dniu! Ten błyszczący miś wygląda tak miękko, że nie sposób mu się oprzeć! Ten jasnoróżowy miś jest pokryty materiałowymi różami i ma różowy pazur na końcu przedniej łapy. Uszy misia są w kolorze ciemnoróżowym. Ten pluszowy miś mierzy około 40 cm.

Dzień miłości

Dzień Świętego Walentego, 14 lutego, jest znany na całym świecie! To dzień, w którym można świętować miłość do ukochanej osoby i powiedzieć jej, jak bardzo upiększa ona Państwa codzienne życie!

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe

Rozmiar

40cm