-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Beżowy miś miłości

112,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy Państwu uroczego beżowego pluszowego misia miłości! Ta pluszowa zabawka uwielbia 14 lutego, dzień, w którym przynajmniej raz w roku każdy może wyrazić swoją miłość do ukochanej osoby!

Beżowy pluszowy miś miłości to miękki i milutki pluszak, który zachwyci Państwa malucha. Jest wykonany z beżowego pluszu z beżowymi uszami, beżowym ogonem i małym czerwonym sercem na szyi. Jej błyszczące czarne oczy są wykonane z zatrzasków i ma bardzo łagodny wyraz twarzy. Ten pluszak jest idealny do przytulania i małych chwil czułości. Można go prać w pralce i jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia.

biała gwiazda dekoracyjna
Beżowy pluszowy miś walentynkowy 87aa0330980ddad2f9e66f: 33cm

Beżowy miś miłości

Beżowy miś miłości pozwoli każdemu zadeklarować miłość do ukochanej osoby! Uroczy symbol miłości! Pluszowe misie są jednymi z najlepszych towarzyszy, jednocześnie uroczymi i opiekuńczymi. Właśnie dlatego misie są tak kochane przez dzieci. Ich miękkość i ciepło są źródłem komfortu i szczęścia dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają się z nimi bawić, przytulać i zasypiać. Te pluszowe misie są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bardzo miękkie w dotyku. Wypełnione są mikrogranulkami polietylenowymi i bawełnianymi. Mikrogranulki są bardzo lekkie i nie hałasują. Sprawiają, że plusz jest miękki i ciepły. Pluszaki są łatwe w czyszczeniu, wystarczy przepłukać je gorącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Dzień miłości

Walentynki, 14 lutego, są znane na całym świecie! To dzień, w którym można świętować miłość do ukochanej osoby i powiedzieć jej, jak bardzo upiększa ona Państwa codzienne życie!

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

33cm

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe

Matériaux

Coton