-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Vulpix Biały Pokemon z Rodziny Alola

157,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Nasz duży biały pluszak słynnego Goupix zachwyci Państwa. ma 30 cm wysokości i jest naprawdę miękki. Czy wiedzieli Państwo, że ten Pokemon z rodziny lisów tworzy grupy ze swoimi kongenerami? Jego technika polega na zamrażaniu ofiary oddechem w temperaturze -50°C, zanim ją pożre.

Biały pluszowy Pokemon Goupix z rodziny Alola. Ten Pokemon to mały lis o białym futrze i spiczastym ogonie. Ma niebieskie oczy i różowe futro na końcu ogona. Ma około 30 cm wysokości i jest wykonany z miękkiego materiału, który jest przyjemny w dotyku. Miłośnicy Pokemonów będą zachwyceni tą pluszową zabawką!

biała gwiazda dekoracyjna
Pokemon Goupix biały pluszak z rodziny Alola Pokemon pluszak Materiał: Bawełna

Goupix

Duży pluszowy Pokemon do zabawy lub kolekcjonowania. Jego piękny design z polarnymi kolorami (Goupix wieje lodowatym powietrzem w kreskówce) zrobi na Państwu wrażenie.
Biały pluszowy Pokemon Goupix z rodziny Alola to oficjalny i autentyczny produkt. Jest wykonany z miękkiego, pluszowego materiału, dzięki czemu jest bardzo przyjemny w dotyku. Ma idealny rozmiar dla dzieci, więc nawet najmłodsi fani Pokemonów mogą cieszyć się zabieraniem go wszędzie ze sobą. Kolory Goupix są wierne oryginalnemu projektowi postaci, dzięki czemu ten pluszak jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla kolekcjonerów i fanów.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

Pokemon pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

Coton

Rozmiar

30cm