-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Hello Kitty czerwony pluszowy

112,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Jeśli Państwa córka jest fanką Hello Kitty, mamy ten niesamowity czerwony pluszak Hello Kitty, który wniesie odrobinę koloru do sypialni Państwa małej dziewczynki.

Jej ulubiony kot z mangi, którego może zabrać ze sobą wszędzie.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, ta pluszowa zabawka jest trwała. Hello Kitty ma kultowe różowe futerko, jaskrawoczerwoną kokardkę i słodką buzię, którą pokocha każde dziecko. Państwa dziecko pokocha zabieranie Hello Kitty na wszystkie swoje przygody. Podaruj radość już dziś i kup pluszową zabawkę Hello Kitty!

biała gwiazda dekoracyjna
Hello Kitty pluszowy czerwony Hello Kitty pluszowy Manga pluszowy 87aa0330980ddad2f9e66f: 20cm

Niesamowita przytulanka dla Państwa córki!

Miękka przytulanka, która będzie towarzyszyć Państwa dziecku przez cały czas z mnóstwem miłości i kolorów. Proszę jak najlepiej wykorzystać tę niesamowitą przytulankę, aby Państwa dziecko mogło się nią dobrze bawić. Hello Kitty jest urocza, milutka i zawsze gotowa do przytulania. Ten miękki i milutki pluszak to idealna zabawka dla każdego dziecka, które kocha Hello Kitty. To idealna przytulanka dla każdej małej dziewczynki!

Najsłodszy Hello Kitty w historii

Hello Kitty to z pewnością najsłodszy mały kot w Internecie. Wszyscy go kochają i można go spotkać w każdej możliwej sytuacji. Proszę odkryć naszą pełną kolekcję pluszaków Hello Kitty na stronie.
Przytulanka Hello Kitty

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

20cm

Kolor

Czerwony

Matériau

Coton