-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Pluszowa zabawka Shelly Brawl Stars

134,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj naszego niesamowitego pluszaka Shelly Brawl Stars prosto z gry wideo Brawl Stars to Shelly, jeden z popularnych Brawlerów w grze. Oryginalny pluszak przedstawiający brawlera z shotgunem.

Państwa dziecko pokocha mieć pluszaka zawsze przy sobie, aby uzyskać więcej akcji!

Pluszowa Shelly to oficjalne uosobienie gwiazdy gry wideo Brawl Stars. Ta wysokiej jakości pluszowa zabawka jest wykonana z miękkich, pluszowych materiałów i jest niezwykle wytrzymała. Ma unikalny design z realistycznymi detalami, które sprawiają, że jest bardzo atrakcyjny dla dzieci. Pluszak ma również wyjmowany dymek z logo gry Brawl Stars. Dzieci pokochają zabawę tym pluszakiem i będą mogły zabrać go ze sobą, gdziekolwiek się udadzą.

biała gwiazda dekoracyjna
Shelly Brawl Stars Plush Brawl Stars Plush Gra wideo 87aa0330980ddad2f9e66f: 25cm

Super pluszowa Shelly!

Super pluszowa Shelly, przerażająca strzelanka, aby kontynuować przygody z ulubionej gry wideo z delikatnym dotykiem. Jej strzelba zadaje więcej obrażeń i jest blisko celu, dzięki czemu doskonale nadaje się do krótkich walk. Proszę zbierać pluszowe zabawki Brawl Stars i robić furorę wśród znajomych.

Kolekcja pluszaków Brawl Stars

Czy Państwo też są fanami Brawl Stars? Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek z rewelacyjnej gry mobilnej Brawl Stars. Dołącz do swoich ulubionych bohaterów i przeżyj niesamowite przygody.
Brawl Stars pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

25cm

Matériau

Flanelle

Kolor

Fioletowy