-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Wielokolorowy świecący jednorożec pluszowy dla dzieci

157,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

To wielokolorowe, magiczne stworzenie z pewnością zachwyci każde dziecko, które je otrzyma! Wielokolorowy świecący w ciemności pluszowy jednorożec to pięknie wykonana zabawka, która rozświetli twarz każdego malucha. Wielokolorowy świecący pluszowy jednorożec to także świetny sposób na nauczenie dzieci o różnych kolorach i o tym, jak mogą się one zmieniać w różnych warunkach oświetleniowych. Ta zabawka z pewnością stanie się ulubioną w kolekcji każdego dziecka. Proszę zamówić już dziś!

biała gwiazda dekoracyjna

Proszę wprowadzić trochę magii do swojego życia!

Przedstawiamy najbardziej magicznego przyjaciela dla Państwa maluchów – świecącego w ciemności jednorożca! Ten kolorowy jednorożec ożywa za jednym dotknięciem dzięki wbudowanym światełkom. Dzieci pokochają zabawę tą miękką i milutką zabawką w dzień i w nocy. Podświetlany pluszowy jednorożec z pewnością stanie się nowym ulubionym towarzyszem Państwa dziecka. Jego urocza twarz i kolorowa grzywa z pewnością przypadną do gustu, a wyjątkowa funkcja podświetlenia z pewnością olśni.

Przytulanka i lampka nocna!

Jednorożec jest bardzo przyjaznym, łagodnym i czułym stworzeniem, które uwielbia dzieci i spędzanie z nimi czasu. Są bardzo spokojne i medytacyjne, ale także bardzo zabawne, gdy przyjdzie im na to ochota. Mówi się, że jednorożec ma moc leczenia zranionych serc i wnoszenia radości do życia ludzi. Ten wspaniały, jasny pluszowy jednorożec jest idealny dla dzieci w każdym wieku. Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu świetnie nadaje się do przytulania.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Dimensions

38cm

Matériau

Polyester