-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Niebieski jednorożec pluszowy ze złotym rogiem

67,00 90,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten niebieski jednorożec jest idealnym towarzyszem Państwa dziecka. Będzie się z nim bawić i przytulać. Z jego złotym rogiem i miękkimi oczami, ten piękny pluszowy jednorożec jest tak uroczy. Będzie czuwać nad Państwa dzieckiem i rozsiewać dobry humor. Uroczy pluszowy jednorożec, który dołączy do kolekcji miękkich zabawek Państwa dziecka.
Proszę kupić luksusowego niebieskiego jednorożca ze złotym rogiem. Ten uroczy pluszak jest idealny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jego okazałe skrzydła i błyszczący róg nadają mu magiczny wygląd. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ma gwarancję trwałości. Ten uroczy pluszak z pewnością zachwyci każde dziecko.

biała gwiazda dekoracyjna
Pink Unicorn Plush Golden Horn Unicorn Plush Fantasy a7796c561c033735a2eb6c: Różowy

Przytulny niebieski jednorożec z miękkimi oczami

Ten niebieski pluszowy jednorożec zabierze Państwa dziecko do krainy snów. Obiecuje miękką, gwiaździstą noc. Niezapomniane chwile spędzone w towarzystwie tego niebieskiego pluszowego jednorożca z błyszczącymi oczami i niesamowicie miękkim futrem. Niebiesko-złoty pluszowy jednorożec z puszystą grzywą i ogonem. Ma złoty róg na głowie i jest bardzo miękki w dotyku. Ten pluszowy zwierzak z pewnością wywoła uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i miłośników jednorożców.

Zaczarowane zwierzę

Jednorożec to najbardziej fascynujące ze wszystkich mistycznych stworzeń, przynoszące cuda, mądrość i magię tym, którzy mają czyste serce. Proszę trzymać jednorożca blisko siebie, aby rozwijać swoją kreatywność i intuicję.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Róża

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe