-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowa lalka dinozaura

112,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj naszą fantastyczną lalkę dinozaura, ten pluszak sprawi, że będziesz tworzyć historie ze swoim dzieckiem i będziesz mieć mnóstwo zabawy z naszym fantastycznym pluszakiem. Z nią zabawa nigdy się nie kończy.

Proszę kupić ewoluującą lalkę dinozaura T-Rex! Ścigaj zdobycz za pomocą pazurów i ogona tego wielkiego dinozaura. Baw się w chowanego i strasz innych ostrymi siekaczami i imponującym rykiem. Dzieci pokochają naukę o dinozaurach z tą zabawną pluszową zabawką. Idealny prezent dla dzieci, na urodziny, święta lub po prostu dla zabawy!

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowa lalka dinozaura Pluszowy dinozaur Fantasy Plush 87aa0330980ddad2f9e66f: 25cm

Wielka chwila przyjemności

Ta pluszowa lalka jest idealna do spędzania czasu z rodziną i jest wykonana z bardzo miękkiej tkaniny bawełnianej. Państwa dziecko nie będzie miało problemu z zabawą nią. Produkt ma postać pluszowej lalki dinozaura. Dzięki temu produktowi dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Dinozaur jest wykonany z miękkiego, rozciągliwego pluszu, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze dla małych rączek. Dzieci pokochają zabawę tym uroczym pluszakiem!

Co by było, gdyby... dinozaury nie zniknęły?

Gigantyczne, majestatyczne stworzenia żyły na lądzie i w powietrzu. Dinozaury, ozdobione swoimi dziwnymi grzebieniami i rogami, panowały nad planetą 200 milionów lat temu. Dziś jedynymi potomkami dinozaurów wciąż żyjącymi wśród nas są ptaki.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

25cm

Kolor

Szary

Matériau

Coton