-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Przytulanka Buzz Astral

72,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta mała pluszowa zabawka to nasz kosmonauta Buzz Astral. Ciesz się międzygalaktycznymi przygodami z pluszowym bohaterem Toy Story, do nieskończoności i jeszcze dalej! Pluszowa zabawka Buzz Astral jest wykonana z miękkich, miłych w dotyku materiałów i przedstawia kultową postać z popularnej serii filmów. Ta zabawka jest idealna do zabawy w podróży lub może służyć jako dekoracja w pokoju dziecka. Tak czy inaczej, Buzz Astral Little Plush z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka.

biała gwiazda dekoracyjna
Buzz Astral Pluszowy Toy Story Pluszowy Disney a7796c561c033735a2eb6c: Zielony|Fioletowy

Buzz Astral

Nasz ulubiony strażnik kosmosu w miękkiej, milutkiej pluszowej zabawce na wiele godzin zabawy z dzieckiem. To pluszowy Buzz Astral, którego każde dziecko będzie chciało mieć! Jest tak miękki i przytulny, że nie będą chciały go puścić. Co więcej, ma wszystkie kultowe cechy, które sprawiają, że Buzz Astral jest tak popularną postacią – jego kombinezon kosmiczny, skrzydła i pas narzędziowy. Państwa dziecko może udawać, że lata z Buzzem Astralem i pokonuje złego cesarza Zurga.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.
Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Fioletowy, Zielony

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

2-15 ans

Taille

20cm