-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Kłapouchy Smutna Kubuś Puchatek

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Uroczy i milutki 10-centymetrowy pluszak naszego przyjaciela Kłapouchego. Jeden z najlepszych przyjaciół Kubusia Puchatka, mały osiołek stanie się również najlepszym towarzyszem Państwa dziecka.

Przedstawiamy Państwu pluszowego Kłapouchego! Ta urocza zabawka jest idealna dla dzieci w każdym wieku i z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. Pluszowy Kłapouchy jest wykonany z miękkich materiałów wysokiej jakości i jest niesamowicie przytulny. Można go również prać powierzchniowo, na wypadek wypadków.

Państwa dziecko pokocha spędzanie godzin na zabawie z nowym pluszakiem Kłapouchym. Jest idealny do przytulania się przed snem lub podczas przygód w ciągu dnia. Pluszowy Kłapouchy z pewnością szybko stanie się ulubieńcem w Państwa domu. Proszę zamówić już dziś!

biała gwiazda dekoracyjna
Kubuś Puchatek Pluszowy Disney Plush 87aa0330980ddad2f9e66f: 10cm

Kłapouchy

Kłapouchy to sprytny i dyskretny niebieski osiołek, który wraz z przyjaciółmi mieszka w lesie niebieskich snów. Proszę wyruszyć na przygodę z tym wspaniałym pluszakiem.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.

Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

10cm

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

0-15 ans