-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Przyssawka pluszowa Mistrz Yoda

134,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Mały pluszowy Mistrz Yoda, którego można zabrać ze sobą wszędzie i przymocować do dowolnej powierzchni dzięki przyssawce. Niech moc będzie z Państwem. Ta pluszowa zabawka Mistrza Yody jest nie z tego świata! Zainspirowana kultową postacią z Gwiezdnych Wojen, ta 20-centymetrowa przytulanka ma haftowane detale i zamykany uchwyt, który można przymocować do powierzchni. Proszę powiesić Mistrza Yodę przy łóżku, na plecaku, w samochodzie… gdziekolwiek zechcesz!

biała gwiazda dekoracyjna
Mistrz Yoda Pluszowy Baby Yoda Pluszowy Disney Pluszowy Star Wars Pluszowy 87aa0330980ddad2f9e66f: 20cm

Mistrz Yoda

Miękka przytulanka naszego mistrza duchowego. Poprowadzi Państwa dziecko na właściwą stronę mocy. Przytulanka, która będzie podążać za Państwa dzieckiem wszędzie, przynosząc mu pociechę i zabierając je na wspaniałe przygody. Mądry mały Mistrz Yoda jest teraz pluszakiem z przyssawką! Ta urocza i zabawna edycja Yody jest idealna dla fanów mądrego stworzenia z Tatooine. Pluszak jest wykonany z miękkich materiałów wysokiej jakości.

Kolekcja pluszaków Star Wars

Odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Star Wars. Jaki jest najlepszy prezent dla fana sagi Star Wars? Przytulanka Yoga czy Darth Vader… wybór należy do Państwa. „Ciemna strona Mocy, musisz się bać” powiedziałby Yoda. Proszę odkryć całą kolekcję pluszaków Star Wars w naszym sklepie.
Gwiezdne wojny pluszowe

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

20cm

Matériau

Coton

Tranche d'âge

2-4 ans

Kolor

Zielony