-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Miękki żółty pluszowy Dumbo

157,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta urocza miękka zabawka to nasz przyjaciel słonik Dumbo. Pastelowa wersja naszego słonia-gwiazdy. Jest uroczy w żółtym kolorze z różowymi uszami i łapami w kratkę.

Miękki żółty pluszowy Dumbo wykonany z tkaniny, idealny dla dzieci. Jego rozmiar sprawia, że można go wszędzie ze sobą zabrać. Dumbo to mały słoń z bardzo dużym uchem, które służy jako spadochron. Został schwytany przez cyrki, a dzieci go uwielbiają.

biała gwiazda dekoracyjna
Miękki żółty pluszowy Dumbo Disney Dumbo pluszowy 87aa0330980ddad2f9e66f: 35cm

Pastelowy Dumbo

Naprawdę miękka przytulanka, zarówno w kolorze, jak i w dotyku. Ten cyrkowy bohater tylko czeka, by go przytulić. Ten pluszowy Dumbo stanie się ulubioną przytulanką Państwa dziecka. Ten miękki żółty pluszak Dumbo to miękka i milutka pluszowa zabawka dla dzieci. Dumbo to mały żółty słonik z dużymi uszami. Jest łatwy do uchwycenia i ściśnięcia przez małe rączki. Dzieci pokochają tę miękką i przytulną pluszową zabawkę.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.
Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

35cm

Matériau

Coton

Tranche d'âge

0-15 ans

Kolor

Róża, Żółty