-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Królik pluszowy z karuzelą

202,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Oto nasz pluszowy króliczek na gorącą wodę, który z pewnością zachwyci dziecięce serca swoją przyjaznością. Ten króliczek ma wbudowaną butelkę z gorącą wodą, do której można wlać gorącą wodę, aby ogrzać łóżko córki, a nawet użyć jej, gdy siedzi na kanapie i ogląda telewizję.

Jest to pluszowy królik z ciemnopomarańczową materiałową marchewką. Królik jest przymocowany do marchewki, a marchewka ma biały plastikowy rdzeń. L

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowy czajnik króliczek z karuzelą Pluszowy czajnik a7796c561c033735a2eb6c: Biały

Uśmierzanie bólu mięśni

Tej butelki z gorącą wodą można używać nie tylko do ogrzania łóżeczka dziecka, ale także świetnie nadaje się do zakładania na sztywne nogi w celu złagodzenia bólu mięśni. Pluszowy królik z marchewką to wspaniała pluszowa zabawka, którą Państwa dziecko z pewnością pokocha. Materiał użyty do jej wykonania to wysokiej jakości polar, dzięki czemu jest bardzo miękki w dotyku. Pluszak jest w pełni wyściełany i ma marchewkę. Można go podgrzać w kuchence mikrofalowej, aby ogrzać dziecko w długie zimowe noce lub po dniu zabawy na świeżym powietrzu.

Rozmiar, który najbardziej Państwu odpowiada

Ten królik jest dostępny w pojemnościach 1000 ml i 2000 ml, więc mogą Państwo wybrać rozmiar, który najbardziej Państwu odpowiada, w zależności od sytuacji i sposobu korzystania z tej pluszowej zabawki.
Pluszowy czajnik króliczek z karuzelą Pluszowy czajnik a7796c561c033735a2eb6c: Biały

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Biały

Matériau

Plástique; Coton;

Rozmiar

1000 ml, 2000 ml

Sexe

Fille