Kosz

Polska Obsługa Klienta 🇵🇱

–10% TERAZ Z KODEM RDM10

4,4/5 Opinie klientów ★★★★★

Informacje Prawne

Informacje prawne
Ta strona jest publikowana przez

2915 OGLETOWN ROAD
NEWARK, DELAWARE, 19713
Menedżer publikacji: EHCONSULTING LLC

kontakt@mojpluszak.pl

W celu uzyskania jakichkolwiek informacji związanych z działaniem strony, prosimy o kontakt: kontakt@mojpluszak.pl


WARUNKI UŻYTKOWANIA

Korzystając z tej strony, odwiedzający potwierdza, że miał możliwość zapoznania się z niniejszymi warunkami użytkowania oraz Ogólnymi warunkami sprzedaży. Mojpluszak.fr.fr dokłada wszelkich starań, aby informacje publikowane na tej stronie były dokładne i aktualne oraz zastrzega sobie prawo do poprawiania treści w dowolnym momencie i bez wcześniejszego powiadomienia. Mojpluszak.fr nie może jednak zagwarantować dokładności, precyzji ani kompletności informacji udostępnianych na tej stronie. W związku z tym Mojpluszak.fr zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za jakiekolwiek przerwy w działaniu strony lub wystąpienie błędów.

Pour toute inexactitude ou omission portant sur des informations disponibles sur le site
Pour tous dommages résultant d’une intrusion frauduleuse d’un tiers ayant entraîné une 
modification des informations mises à la disposition sur le site Et plus généralement de tout dommage direct et indirect, quelles qu’en soient les causes,
origines, natures ou conséquences ; et ce y compris notamment les coûts pouvant survenir
du fait de l’acquisition de biens proposés sur le site, les pertes de profits, de clientèle,
de données ou tout autre perte de biens incorporels pouvant survenir à raison de l’accès
de quiconque au site, de l’impossibilité d’y accéder ou du crédit accordé à une quelconque
information provenant directement ou indirectement de ce dernier.

LINKI

Witryna może zawierać łącza do innych witryn internetowych lub innych źródeł internetowych. W zakresie, w jakim Mojpluszak.fr nie może kontrolować tych stron i źródeł zewnętrznych, Mojpluszak.fr nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za dostępność tych stron i źródeł zewnętrznych i nie może ponosić żadnej odpowiedzialności za treści, reklamy, produkty, usługi lub jakiekolwiek inne materiały dostępne na lub z tych stron lub źródeł zewnętrznych. Ponadto Mojpluszak.fr nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty, udowodnione lub domniemane, wynikające z lub związane z korzystaniem lub zaufaniem treściom, towarom lub usługom dostępnym na tych zewnętrznych stronach lub źródłach.

PRAWA WŁASNOŚCI

Witryna i wszelkie oprogramowanie koniecznie używane w związku z nią mogą zawierać poufne informacje chronione przez obowiązujące prawo własności intelektualnej lub inne prawo. W związku z tym, o ile nie określono inaczej, prawa własności intelektualnej do dokumentów zawartych w witrynie i każdego z elementów stworzonych dla tej witryny są wyłączną własnością Mojpluszak.fr, która nie udziela żadnej licencji ani żadnego prawa innego niż prawo do przeglądania witryny. W szczególności znaki towarowe i inne prawa własności intelektualnej wymienione na stronie są własnością odpowiednich podmiotów Mojpluszak.fr. Powielanie jakichkolwiek dokumentów opublikowanych na stronie jest dozwolone wyłącznie w celach informacyjnych do użytku osobistego i prywatnego, przy czym wszelkie powielanie i wykorzystywanie kopii wykonanych do innych celów jest wyraźnie zabronione. Zabrania się również kopiowania, modyfikowania, tworzenia dzieł pochodnych, odwracania projektu lub montażu lub w jakikolwiek inny sposób prób znalezienia kodu źródłowego (z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez prawo), sprzedaży, cesji, sublicencjonowania lub przenoszenia w jakikolwiek sposób jakichkolwiek praw związanych z oprogramowaniem. Podobnie zabronione jest modyfikowanie oprogramowania lub korzystanie ze zmodyfikowanych wersji oprogramowania, a w szczególności (bez ograniczania tej listy) w celu uzyskania nieautoryzowanego dostępu do usługi i dostępu do witryny w jakikolwiek inny sposób niż za pośrednictwem interfejsu udostępnionego w tym celu przez Mojpluszak.fr.

KREDYTY FOTOGRAFICZNE I ŹRÓDŁA

Ta strona nie jest automatycznie aktualizowana zdjęciami prezentowanymi na stronie. Strona może prezentować zdjęcia od kilku fotografów w zależności od pory roku. Informacje na temat tożsamości fotografów są dostępne na żądanie w Dziale Obsługi Klienta.

TECHNOLOGIA INFORMACYJNA I SWOBODY OBYWATELSKIE

Wszelkie dane osobowe, które internauta może przekazać Mojpluszak.fr w celu korzystania z określonych usług, podlegają przepisom francuskiej ustawy o ochronie danych osobowych nr 78-17 z dnia 6 stycznia 1978 r. W związku z tym internauta ma prawo dostępu, poprawiania i usuwania dotyczących go danych osobowych, z którego może skorzystać w dowolnym momencie, kontaktując się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub adresu e-mail kontakt@mojpluszak.pl

Aby uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, zmodyfikować je lub usunąć, można również kliknąć „MOJE KONTO” na stronie https://plushpoland.ma-peluche.fr/. Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych użytkownika zostało zgłoszone do CNIL pod numerem 2179194 v 0.

PLIKI COOKIE

Le Site est également conçu pour être particulièrement attentif aux besoins des Clients. C’est notamment à cette fin que Mojpluszakfait usage de témoins de navigation (à savoir dépôt de traceurs sur l’équipement informatique du Client). Le témoin de navigation a pour but de signaler votre passage sur le Site ainsi que sur les différentes pages du Site afin :
D’améliorer le service personnalisé destiné aux Clients
De mesurer l’audience du Site.
Lors de sa première visite sur le Site, le Client est informé de l’utilisation de ces traceurs et du fait que la poursuite de la navigation vaut acceptation de leur utilisation.
Le Client peut refuser leur utilisation notamment en paramétrant son équipement. Il peut également effacer les cookies dans les paramètres de son équipement.
En cas de refus des traceurs, Mojpluszak.fr ne peut garantir l’utilisation de toutes les fonctionnalités du Site.

NEWSLETTERY

Nasze biuletyny są wysyłane pocztą elektroniczną do użytkowników, którzy zażądają subskrypcji biuletynu. Te wiadomości e-mail są wysyłane pod nazwą handlową Mojpluszak.fr,

Użytkownik może zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, korzystając z łącza znajdującego się na dole każdego biuletynu.

HOSTING

Strona jest hostowana przez :

The Constant Company LLC

4 RUE DE MARIVAUX 75002 PARIS 2

Serwery w Paryżu

PRODUKCJA

Ingenius jest agencja Wordpress która buduje profesjonalne, trwałe strony internetowe od ponad 3 lat. Pomogliśmy setkom firm i solopreneurów zbudować trwałe strony internetowe WordPress, które mają wpływ na klientów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 224 zł*

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce

Możemy dostarczyć w dowolne miejsce w Polsce

100% Bezpieczeństwa

PayPal / MasterCard / Visa

10% zniżki na cały sklep!

Dołącz do naszej listy klientów VIP i skorzystaj z naszych ekskluzywnych ofert, promocji, prywatnych wyprzedaży i odbierz prezent powitalny.