-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowa krowa rasy Highland

112,67 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Jak można oprzeć się urokowi i miękkości naszej długowłosej pluszowej krowy rasy Highland ? To wierne odwzorowanie majestatycznej szkockiej rasy krów Highland. Ten mały pluszak doda dekoracyjnego akcentu do Twojego domu i sprawi, że Twoje dziecko będzie tak szczęśliwe, że nie będzie chciało się z nim rozstać.

biała gwiazda dekoracyjna

Uroczy szkocki akcent

Co powiesz na odrobinę Szkocji w swoim domu? Dzięki jednemu z naszych trzech pluszowych modeli możesz wnieść do swojego domu odrobinę piękna szkockich wyżyn. Rustykalny i oryginalny akcent dekoracyjny!

Ten wspaniały dodatek może również stać się wiernym towarzyszem Twojego dziecka, towarzysząc mu we wszystkich jego przygodach. Miękka tekstura jego długich włosów sprawia, że jest to pocieszająca i uspokajająca przytulanka.

Majestatyczna przytulanka!

Nasze przytulanki krowy Highland są dostępne w kolorze białym, brązowym lub czarnym. Główną cechą charakterystyczną tego gatunku bydła są majestatyczne rogi. Rogi są pięknie wykonane, a pluszak wygląda dokładnie jak zwierzę. Jego wyjątkowa jakość sprawia, że jest to idealny prezent.

Ten uroczy długowłosy pluszak jest idealny dla miłośników zwierząt, kolekcjonerów pluszaków i dzieci w każdym wieku.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Materiał

Miękki plusz i bawełna